ART / Lithographs / Litographs in colors 14109235
nr 1410 9235
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
4 pcs, Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sweden. Signed, Numrerade, oramade lösa blad, sheet: 28x36 - 33x44,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st, Signerade, Numrerade, oramade lösa blad, bladets mått: 28x36 - 33x44 cm
SEK 1500
Monday August 9 2021
at 18:16:09
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd